ענת פרז - תכשיטים

anatperez.com

"פלטפורמה סופר ידידותית, קלה ופשוטה שזה לא הגיוני"

אז התחלתי לחפש פלטפורמות לבניית אתרים בצורה עצמאית. יסלחו לי כל מעצבי האתרים אבל אם יש לך פלטפורמה טובה, עם תמיכה טכנית טובה אתם כבר ממש כמעט שם. אני יודעת, צריך גם כנראה יכולת עיצובית בסיסית אבל כשבכל רגע אפשר פשוט לקפוץ ולהציץ איך יראה האתר עם העיצוב שבחרת או שאתה יוצר ולבחור אם לשנות או להשאיר, גם זה נפתר.

anatperez.com

תרשמו לכם: FOLYOU ולא, אין לי מניות שם.

מה זה? פלטפורמה לבניית אתרים או במילים פשוטות, תבניות מעוצבות עליהן אתם יכולים להלביש את החומרים שלכם ולעצב לעצמכם אתר אינטרנט. פלטפורמה סופר ידידותית, קלה ופשוטה שזה לא הגיוני. אתם יכולים לבנות אתר תצוגה או חנות, יכולים להשתמש בתבניות המעוצבות איך שהן או לעצב בעצמכם (מלא דוגמאות לאתרים שנבנו על הפלטפורמה), בעברית, באנגלית או בשתיהן, יכולים לבד, יכולים עם עזרת התמיכה ואפשר גם שצוות האתר יעשה זאת בשבילכם (תמורת תשלום כמובן). המחיר לדעתי יותר ממשתלם. 79-99 ש"ח תלוי במסלול, שמקנים לכם את מערכת ניהול האתר שלכם, אחסון ותמיכה מתי שבא לכם. שאמשיך? בחיי אני יכולה, יש עוד אבל אני בוחרת לרשום את מה שבאופן אישי עשה לי את זה.

עברית. לפחות בשבילי יתרון העברית שיחק תפקיד, הרבה יותר קל לי. עם כל הכבוד לשליטה שלי באנגלית, עדיין ללמוד ולתפעל כלי עיצוב בעברית זה הרבה יותר נוח במיוחד כשאתה לומד את כל המערכת, שלא לדבר על זה שזו פלטפורמה כחול לבן. שלנו.

תמיכה. תמיכה זה דבר חשוב. מודה, אני בחורה של תמיכה, במיוחד תמיכה טכנית ובכלל תמיכה בכל דבר שמחובר אליו עכבר ומקלדת. עצרו, שיר הלל ושבח. תמיכה טכנית מעולה, בזמן סביר, גם מעבר למה שנדרש כמו באותה פעם ששנייה לפני חופשת הפסח קרס לנו כל המערך ובגלל בעיה בדומיין בכלל.

עיצוב. זה מאוד פשוט. אני אוהבת את העיצובים שלהם, הם יפים, נקיים והמבחר גדול. אין מה להוסיף. אולי חוץ מזה שבניגוד לאחרים יש להם גם מבחר גדול של פונטים בעברית ואני חובבת פונטים גדולה.

זמנים. אז לכל אחד יש את קצב העבודה וההתקדמות שלו. מאוד מרגיע לדעת שבשלב הבנייה ועיצוב האתר עדיין לא משלמים, התשלום מתחיל רק בזמן העלאת האתר לאויר. עכשיו, יש פה איזה קאטץ', כי מהכרותי את עצמי (אחלה בחורה), יש לי לעיתים נטייה לעודף פרפקציוניזים שמונע ממני לסיים פרוייקטים, אני על זה, מנסה לשחרר גם כשזה לא שלמות. ובעיקר, עזרה הידיעה כי בכל רגע נתון גם אחרי שהאתר באויר, תמיד אוכל לשפר.

דינמיות. אני אוהבת שינויים. זה מרגש אותי, זה מחדש אותי, מרענן, נותן לי ריסטארט ונקודה ממנה אני יכולה להניע עצמי מחדש. אני רוצה להחליף תמונות, פונטים, צבעים מתי שבא לי. אני רוצה להוסיף ולהוריד דברים כאוות נפשי. לכתוב ולמחוק ובעיקר אני רוצה שכל דבר כזה לא ידרוש ממני טלפונים ומיילים בלי סוף לזה שבנה לי את האתר ומזמן המשיך הלאה. אני לא תלויה באף אחד.

ורסטיליות. כמה מתסכל שאתה פותח את המחשב ויש לך אתר יפיפה וברגע שאתה עובד לנייד משהו בעיצוב כבר לא עובד. לא פה, האתר מותאם לכל סוגי המכשירים וכולנו יודעים שיותר ויותר גולשים דרך הניידים ולא דווקא דרך הנייחים.

יצא הרבה. תכננתי לכתוב כמה שורות ויצא הרבה וזה עוד לפני שהתחלתי ממש לעבוד, כי ברגע שהתחלתי, גיליתי שזה אפילו יותר פשוט.

ענת פרז

anatperez.com